IB бағдарлама

Zaman – IB үміткері

Алматы қаласындағы Zaman School жай ғана жаңа форматтағы элиталық мектеп емес, ол Халықаралық Бакалавриат (IB) бағдарламасы бойынша авторизациялауға ресми үміткер болып табылады. Бұл оқу бағдарламасы сыни ойлауды, мәдениетаралық түсіністікті және әртүрлі көзқарастарды құрметтеуді дамытуға бағытталған. IB бағдарламасының енгізілуі Zaman School оқу процесін одан да жаһандық және көп функциялды етеді, оқушыларды табысты мансап пен өмірге дайындайды.

Табысты өмірлік дағдыларды дамыту

Zaman School-дағы Халықаралық Бакалавриат (IB) бағдарламасының негізгі артықшылықтарының бірі - дайын білімді жай ғана беруге емес, дағдыларды дамытуға баса назар аудару. Бұл әдіс оқушыларға ақпаратты қабылдауға ғана емес, сонымен қатар оны әртүрлі өмірлік жағдайларға қолдануға мүмкіндік береді, сыни тұрғыдан ойлау, мәселелерді шешу және эмоционалды интеллект сияқты маңызды дағдыларды дамытады.

IB-мен бірге сапалы білім және жаһандық көшбасшылық

Zaman School-да біз оқушыларымыздың білімді ғана емес, сонымен қатар көпұлтты және көп мәдениетті ортада өз бетінше талдау, шығармашылық және тиімді өзара әрекеттесу қабілетіне ие болуын қамтамасыз етуге тырысамыз. IB бағдарламасы біздің жылдам өзгеретін әлемге бейімделіп, өркендей алатын зиялылар мен болашақ көшбасшыларды дамыту миссиясымен тамаша үйлеседі.

Zaman School-дағы IB бағдарламасы оқушыларға Қазақстандық және әлемдік үздік оқыту әдістерін біріктіретін жан-жақты білім алуға мүмкіндік беретін қолданыстағы оқу бағдарламасына біріктірілген. Оқушылар пәндерді қазақ тілінде, сонымен қатар ағылшын тілінде оқиды, бұл оларға әлемдік білім кеңістігінде артықшылық береді. Мектепте IB бағдарламасы бойынша сабақ беру тәжірибесі бар білікті мұғалімдер жұмыс істейді. Бұл Қазақстанның және әлемдік қоғамның зиялылары мен болашақ көшбасшыларын тәрбиелеуге бірегей орта жасайды.

Қосымша ақпарат үшін

+7 (747) 111-26-05

info@zaman-school.kz

Бізге хабарласу үшін өтінішті толтырыңыз